Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Проблеми з Держвиконслужбою
На сторінку Попер.  1, 2
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Закон
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 25 Березень 2014 16:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Zaz 968 1975 писав(ла):
На сколько мне известно что не один гаишник не может заставить выплать штраф в двойном размере, только суд выносит такое постоновление, точто в постановлении написано все то до жопы, я много раз просрочивал уплату штрафа указанную в постовлении и ни разу не платил в двойном размере


це якшо не приходить виконавча служба.

а на рахунок системи.. Дуже резкоробиться все так щоб всеодно взути, навіт ьу суді. Читав топіки, люди казали навіть інші протоколи давали, зявлялись нові документи, свідки. Давати/брати хабарі зло, але народ вже настільки навчений, що простіше кинути на лапу а ніж стояти в чергах і зривати нерви з необізнаною бикотою, яка навіть писати не вміє.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 26 Березень 2014 13:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я лично грубо нарушил в Житомире и был 100% виновен, но гаишники лоханулись, потому что их машина стояла развернутая в другую сторону, видео они не смогли записать, свидетелей не остановили, потому что я повел себя поначалу как лапоть деревенский. Они не ожидали, что через пятнадцать минут после заполнения протокола я напишу "С решением инспектора не согласен, правил дорожного движения не нарушал, свидетелей со стороны ГАИ нет."

Я конечно извинился и добавил сержанту, что у вас своя работа, а у меня своя. Документы отдали. В суд естессно за 340 км никто не явился. Суд признал меня невиновным.Не помню, мож и писал об этом случае уже.

По сути темы: гаишник составляя протокол и выписывая постанову может тебе её и не дать, в его обязанности это не входит. Нарушение от этого недействительным не станет. Ты можешь тупо подписаться и поехать дальше, если времени нет. Но в твоих интересах иметь все копии.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 26 Березень 2014 17:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Повезло тебе. А я в протоколе все писал: и что свидетелей гаишник левых написал, и что не нарушал и, что они стояли в неположенном для патрулирования месте, и что хамил и не разъяснил мне мои права.... суд отказал.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 26 Березень 2014 20:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


И кто они после этого?)))))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 26 Березень 2014 21:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


нехорошие )))

Зато второй раз по другому нарушению удалось оспорить. Уже стал ученный :-)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 26 Березень 2014 23:45    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Блін а як Барбаросса дійсно мона робити хулі, прикинутись лохом а потім написати все шо треба собі самому, але потім дійсно суд що хоч може рішити, ніхто не застрахований, повезло.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Закон Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2
Сторінка 2 з 2

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group