Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Динамометрический ключ ( ПОДСКАЖИТЕ)
На сторінку Попер.  1, 2
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Майстерня
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 27 Березень 2013 00:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


На фото действительно изображен ключик вчерашнего дня. Он громоздок в работе, неудобен и брехлив. Я еще понимаю, если он уже есть (достался в наследство) не выкинешь. Но если речь о покупке нового ключа для себя, то я бы на него смотрел как на музейный экспонат. Ключика с "щелчком" за 250±грн с головой на всё по ЗАЗу. А болтик маховика можно затягивать без участия ключа насколько здоровья хватит в разумных перделах Laughing
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Ro968Ma



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.07.2009
Повідомлення: 191
Звідки: Чортків, Тернопільська обл.

ПовідомленняДодано: 28 Березень 2013 11:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Barbarossa писав(ла):
Ключика с "щелчком" за 250±грн с головой на всё по ЗАЗу. А болтик маховика можно затягивать без участия ключа насколько здоровья хватит в разумных перделах Laughing

Років два користуюсь таким від FORCE. 2-12 КГС х М (20-120 НхМ). Саме такий номінал рекомендую при покупці. Вибирати варто серед тайванських брендів. Покриває 90% всіх з'єднань. З меншим моментом затяжки потрібний момент легко відчути рукою. З більшим моментом залишаються болт маховика, болт центрифуги. Це на ЗАЗі. На інших авто добавляється ще болт/гайка ступічного підшипника.
Увага ! Такі ключі працюють тільки для звичайної правої різьби на затягування. Закручував на іншому авто шків генератора, при цьому ключем притримував вал генератора, а шків крутив у зворотньому напрямку, клацання так і не дочекався, чуть не вгробив і шків і генератор.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 02 Червень 2013 19:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Скажіть, такого ключика для 40-ки вистачить? Може щось дешевше ще є? Rolling Eyes

http://axxa.com.ua/item/3007-32772


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
DaYa



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.08.2009
Повідомлення: 1520
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 968м, Kadett E, МЗМА 401

ПовідомленняДодано: 01 Листопад 2013 15:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Юзаю ключ с отскоком.

Шатуны закртутил - ГУД
Крутил головы, а он заклинил, (из-за невнимательности) скрутил шпильку на голове.
После разборки и сборки. отттарировали его все работает. Че в нем заклинело - ХЗ. но надо быть окуратнее

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Vov4ik



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.04.2010
Повідомлення: 534
Звідки: Свердловская обл. г. Нижний Тагил
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 02 Листопад 2013 19:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


DaYa писав(ла):
Юзаю ключ с отскоком.
Крутил головы, а он заклинил, (из-за невнимательности) скрутил шпильку на голове.
Че в нем заклинело - ХЗ.

Бери сразу брендовый инструмент, дорого, зато один раз и без заморочек с качеством. Я работаю таким с удовольствием и быстрее, чем со старым инструментом.


_________________
МАСТЕР
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Майстерня Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2
Сторінка 2 з 2

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group