Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
коробка от шкоды

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Трансмісія
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
vlad@SCORPIO



Статус: Offline
Зареєстрований: 31.08.2007
Повідомлення: 1033
Звідки: киев
Моє авто: заз 965.Газ-69

ПовідомленняДодано: 03 Лютий 2010 22:26    Заголовок повідомлення: коробка от шкоды Відповісти з цитатою


отзовитесь пожалуста владельцы кпп от шкоды 5 ст.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
vlad@SCORPIO



Статус: Offline
Зареєстрований: 31.08.2007
Повідомлення: 1033
Звідки: киев
Моє авто: заз 965.Газ-69

ПовідомленняДодано: 04 Лютий 2010 20:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


el_fuego писав(ла):
думаешь, такой найдется?

если не найдется -тогда жду совета(не блуда).
965 двигатель фиат регата 1.5л(типа ваз но трамблер стоит посредине блока ) и кпп или шкода или 40 ка

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
LEKS
Авторитетище
Авторитетище


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2003
Повідомлення: 7163
Звідки: Боярка (пригород КИЕВА)

ПовідомленняДодано: 04 Лютий 2010 21:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


могу помочь с изготовлением плиты. при условии доставки всего барахла ко мне в гараж

_________________
050-5254195
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Yurii



Статус: Offline
Зареєстрований: 30.12.2008
Повідомлення: 237
Звідки: Воронеж
Моє авто: ЗАЗ 965/1963 г.М-61,,Ирбит,, 1961г/в

ПовідомленняДодано: 04 Лютий 2010 21:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Тут тот кто желает ставить.Просто пока я в Чехии.Все время думаю о том как ее поставить.КПП уже дома и полуоси сухие.Думаю что есть все шансы ее поставить.Если интересует что-то то есть немного фоток в галерее.Думал ставить хондовский мотор,но загвоздка ,у него обратное вращение.Так что будем искать альтернативу.Диск сцепления имеет 10 зубьев и диаметр 190.Родной идет без пружин, есть и с пружинами,но продается как зап часть.Будут вопросы по КПП пиши.Я весной думаю домой через Украину.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Yurii



Статус: Offline
Зареєстрований: 30.12.2008
Повідомлення: 237
Звідки: Воронеж
Моє авто: ЗАЗ 965/1963 г.М-61,,Ирбит,, 1961г/в

ПовідомленняДодано: 05 Лютий 2010 00:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Vlad да эта та фотка.Только это я для себя сохранил с какого-то польского сайта.Там парень установил 4-ступку от шкоды 105 с движком от фиата.... на фиат 126.ИМХО надо подбирать движок чтоб маховик принял 190 размер диска.Другой диск с 10 зубами ты вряд ли найдешь.А вообще ты что ожидаешь от внедрения данного дивайса? Скорость ,экономию, или другое?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
vlad@SCORPIO



Статус: Offline
Зареєстрований: 31.08.2007
Повідомлення: 1033
Звідки: киев
Моє авто: заз 965.Газ-69

ПовідомленняДодано: 05 Лютий 2010 12:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Yurii писав(ла):
Vlad да эта та фотка.Только это я для себя сохранил с какого-то польского сайта.Там парень установил 4-ступку от шкоды 105 с движком от фиата.... на фиат 126.ИМХО надо подбирать движок чтоб маховик принял 190 размер диска.Другой диск с 10 зубами ты вряд ли найдешь.А вообще ты что ожидаешь от внедрения данного дивайса? Скорость ,экономию, или другое?

пока у меня двиг.фиат 1.5 кпп 40 ка. сцепление фиат(шлицы подходят на перв.вал 40 ки) но все раскидано.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
AFC



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.11.2012
Повідомлення: 30
Звідки: Тернопіль
Моє авто: ЗАЗ 965А

ПовідомленняДодано: 20 Листопад 2012 13:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Шановні форумчани, хто всетаки встановив в ЗАЗ 965 КПП від Шкоди 120? Щойно переглянув фото коритсувача "Yurii". Там мені не сподобався варіант із вирізанням ланжеронів, щоб звільнити місце під стартер. Також цікавить, чи всі Шкодовські КПП(мається на увазі задньомоторні) мають кріплення під стартер з сторони двигуна? Чи можливо такий нюанс обійти шляхом встановлення стартера з сторони двигуна? п.с. На ЗАЗ.РУ в одній із тем піднімалось питання по встановленні шкодівської КПП користувачем Шкіпер, але задати на цьому ресурсі запитання не можу, хоча зареєструвався і активувався там більше тиждня тому. Confused
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Olexandr'95



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.10.2008
Повідомлення: 1747
Звідки: КИЕВ
Моє авто: BMW E34

ПовідомленняДодано: 20 Листопад 2012 15:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Устанавливать - не устанавливал, но в руках держал и на машину примерял. по размерам она чуть более 30-й КПП. Привода - полуоси, похожие на наши. Установвить КПП не проблема, мороки не столь много. Но от с двигателем тяжелее, если ставить от той же Шкоды, то да, конечно все нормально станет и тоже мороки не столь много, НО если уж браться за любой другой двигатель, то я даже не знаю... Rolling Eyes КПП Шкода 120\130 имеют очень маленький колокол (на двигателе стоит маховичек маленького диаметра). И как все сделать так, что бы ино-двиг отлично работал в паре с КПП Шкода - пока не знаю. Но думаю, что это реально. Wink
Цитата:
Також цікавить, чи всі Шкодовські КПП(мається на увазі задньомоторні) мають кріплення під стартер з сторони двигуна?

Что 4-х ступка, что 5-ти ступка, которые я держал у себя в руках, имели крепление под стартер со стороны КПП.


_________________
Автомобиль — не роскошь, роскошь — запчасти к нему.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
AFC



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.11.2012
Повідомлення: 30
Звідки: Тернопіль
Моє авто: ЗАЗ 965А

ПовідомленняДодано: 20 Листопад 2012 17:42    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


[quote="Olexandr'95"]КПП Шкода 120\130 имеют очень маленький колокол (на двигателе стоит маховичек маленького диаметра). И как все сделать так, что бы ино-двиг отлично работал в паре с КПП Шкода - пока не знаю. Но думаю, что это реально. Wink
Цитата:

Справа в тому, що хотів би встановити "іно-двигун". Перечитавши сторінки форумів прийшов висновку, що все таки варіант із рідною(30-тою) КПП відпадає через високу ймовірність обриву карданів(пів вісі). По 40-вій коробці майже та сама історія. Зупинився на КПП шкода.
Що до двигуна, то мої критерії підбору такі:
1) Двигун має бути легкий і компактний;
2) Якомога простіше було його об"єднати із КПП шкода;
3) Бензин. Об"єм 1,0-1,3L з потужністю 45-60 К.С.Бажано звичайний карбюраторний. Тавродвигун відпадає, через те, що: а) він не відповід п.1 б)часто зустрічав, що власники таких переробок з часом знову ж таки шукають заміну цим двигнуам. ВАЗ також по не проход по першому пункті.
4) Водяне охолодження;
5) До 2000 р. випуску(їх ціна коливається в межах 200-250 у.о)
П.С. Розумію, що тут гілка не по двигунах, але так як мене цікавить оптимальний варіант встановлення КПП шкода і "інодвигуна" тож вирішив викласти суть проблеми тут, щоб спростити збір інформації. Буду вдячний за будь яку пораду.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Olexandr'95



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.10.2008
Повідомлення: 1747
Звідки: КИЕВ
Моє авто: BMW E34

ПовідомленняДодано: 20 Листопад 2012 18:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну так вроде по всем заданным параметрам двигатель от той же самой Школы 120\130 подходит.

На сколько мне не изменяет память, то в 130 1.2 и 60 л.с.


_________________
Автомобиль — не роскошь, роскошь — запчасти к нему.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
AFC



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.11.2012
Повідомлення: 30
Звідки: Тернопіль
Моє авто: ЗАЗ 965А

ПовідомленняДодано: 20 Листопад 2012 18:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Olexandr'95 писав(ла):
Ну так вроде по всем заданным параметрам двигатель от той же самой Школы 120\130 подходит.

На сколько мне не изменяет память, то в 130 1.2 и 60 л.с.

На рахунок цього двигуна я вкурсі, але хотілось б чогось новішого. Від знайомих в Чехії прозвучала інформація, що на дану КПП стає двигун від Шкоди фаворит(1,3L), але мені не відомо чи він на стільки ж компактний які в 120 шкоді???

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
LEKS
Авторитетище
Авторитетище


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2003
Повідомлення: 7163
Звідки: Боярка (пригород КИЕВА)

ПовідомленняДодано: 20 Листопад 2012 21:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


и чем вам тавромотор так неугоден? отличные параметры как для 1,1. и существенно легче вряд ли найдете, ну если не искать на 5кг легче, конечно.
стартер всегда можно поставить со стороны мотора, так как он скорее привязан к маховику, а не к коробке. тавромотор, вазовские движки - стартер со стороны мотора без проблем. крепится прямо к плите. по инодвигам таже картина, только нужно подобрать стартер с нужными параметрами


_________________
050-5254195
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Yurii



Статус: Offline
Зареєстрований: 30.12.2008
Повідомлення: 237
Звідки: Воронеж
Моє авто: ЗАЗ 965/1963 г.М-61,,Ирбит,, 1961г/в

ПовідомленняДодано: 25 Листопад 2012 10:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Также подходит движок от Филиции.Посмотри на движки от фабии.1,2 6 и 12 клапанники, правда они 3 х поршневые.Из доработок которые надо сделать, проточить колено под первичный вал КПП и установить либо втулку, либо подшипник, и это на всех движках от переднеприводных авто.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Трансмісія Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group