Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Пропали передачи

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Трансмісія
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
T-34_ZAZ



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.04.2011
Повідомлення: 10
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 24 Тра 2011 17:48    Заголовок повідомлення: Пропали передачи Відповісти з цитатою


Пропала 1,2 и задняя передача пытаюсь включить первую включается третья как мне быть?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
LEKS
Авторитетище
Авторитетище


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2003
Повідомлення: 7163
Звідки: Боярка (пригород КИЕВА)

ПовідомленняДодано: 24 Тра 2011 19:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


дружище. тебе очень трудно помогать, потому что помощь не видишь в упор. вернись в свою тему про "слабый" двигатель. там в предпоследнем посте я тебе выложил ссылку на раздел ФАКа по ремонту кулисы

_________________
050-5254195
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
T-34_ZAZ



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.04.2011
Повідомлення: 10
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 25 Тра 2011 00:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Конечно большое спасибо=) я тут почитал и понял что ты многим помогаешь... но мне посоветовали закинуть мою проблемку в раздел трансмиссия может кто откликнется
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
LEKS
Авторитетище
Авторитетище


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2003
Повідомлення: 7163
Звідки: Боярка (пригород КИЕВА)

ПовідомленняДодано: 25 Тра 2011 20:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


T-34_ZAZ писав(ла):
Конечно большое спасибо=) я тут почитал и понял что ты многим помогаешь... но мне посоветовали закинуть мою проблемку в раздел трансмиссия может кто откликнется
так там ссылки по разделу "трансмиссия"!!!! что тебе еще посоветовать, если там уже вдоль и поперек все обсосано? прочти все, определи, в чем у тебя проблема - и крути гайки

_________________
050-5254195
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Dethmond



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.08.2013
Повідомлення: 17
Звідки: м.Соснівка Львівська обл.
Моє авто: ЗАЗ 968 М

ПовідомленняДодано: 13 Березень 2015 23:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


LEKS писав(ла):
дружище. тебе очень трудно помогать, потому что помощь не видишь в упор. вернись в свою тему про "слабый" двигатель. там в предпоследнем посте я тебе выложил ссылку на раздел ФАКа по ремонту кулисы


Leks виклади будь ласка ще раз ссилку .. маю аналогічну проблему

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 23 Березень 2015 10:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Лекс зараз на форумі не буває. Невже самому важко відкрити мануал по запорожцю і відрегулювати кулісу? Це ж ремонт двигуна, а проста у всіх сенсах процедура. Для початку зайди і почитай сусідню тему: http://zaz.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=17220

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Hammer
Великий Комбинатор


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.08.2008
Повідомлення: 2524
Звідки: г.Лиман, Донецкая обл, УКРАИНА!!!
Моє авто: ЗАЗ 965, 61г.в.- был :(

ПовідомленняДодано: 23 Березень 2015 11:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Имею предположение, что просто разорвало демпфер Wink2
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Трансмісія Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group