Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Опрос.Какую макс.скорость удавалось развить на Запорожце?
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 26, 27, 28  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Двигун
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Voytik



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2003
Повідомлення: 13605


ПовідомленняДодано: 14 Листопад 2009 00:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


когда у тебя каркас безопасности (настоящий!), и шлем, и к креслу притянут четырёхточечным ремнем, и машину нах не жалко, тогда да, можна и погонять.

а так, то даже на хорошей иномарке, лично я - ну нах гнать.
не сам вылетишь с полотна, так чужой ребёнок изза припаркованой выскочит.
какой тогда понт, если без ног или на нарах окажешся?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
:Alex:



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.11.2009
Повідомлення: 40
Звідки: Запорожье
Моє авто: ЗАЗ 968М двигатель 1975 г. в.

ПовідомленняДодано: 14 Листопад 2009 03:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ЗАЗ 968м, скорость по ровной трасе 125км/ч, с 3 людьми в салоне, двигатель 1973 года выпуска был хорошо отстроен.
Резина родная, запорожская. Laughing


_________________
Не судите строго мне дали такую дорогу
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
prodiji



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.08.2006
Повідомлення: 843
Звідки: Украина Запорожье
Моє авто: ЗАЗ 968М и impreza WRX

ПовідомленняДодано: 16 Листопад 2009 21:42    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Цитата:
когда у тебя каркас безопасности (настоящий!), и шлем, и к креслу притянут четырёхточечным ремнем, и машину нах не жалко, тогда да, можна и погонять.

а так, то даже на хорошей иномарке, лично я - ну нах гнать.
не сам вылетишь с полотна, так чужой ребёнок изза припаркованой выскочит.
какой тогда понт, если без ног или на нарах окажешся?

Я так понял это мне написано. Да в чем-то ты прав. Из всего тобой перечисленого у меня есть только шлем. Но, я езжу не по дорогам общего пользования, а на любительских ралли-спринтах. А это чаще всего грунтовый извилистый трек, длинной около 3км, по всему периметру обтянут лентой, траэктории участников не пересекаются, в опасных поворотах брустверов нет, тоесть если чувствуеш что не попадаеш в поворот, едеш прямо. Участники едут друг за другом с интервалом 2мин. Это мероприятия организованые с мыслью о безопасности, а не уличный сракинг. По поводу детей, их там просто нет, зрительская зона находится минимум за 200-300 метров от проложеных СУ. На длинных прямиках выложены ретарды, тоесть скорость даже на Субе СТИ больше 100-110 не будит. Ширина в повороте около 6 метров, скорость около 50. Максимум что будит, то это "уши". Поэтому шансов кого-то переехать или раз_бошится очень малы. Плюс надо ехать с умом. И для примера в регламенте соревнований по любительским видам спорта организовываемых ФАУ про каркас и кресла с ремнями пишут "рекомендуемо - но не обязательно". Я в Украине незнаю ни одного случая чтоб при проведении любительских слаломов, ралли - были тяжелые травмы или летальные случаи. В проф. спорте были, в люб. нет.
Так-что при присутствии мозга шанс "опасности" - очень мал.
А по дорогам я езжу как все, по ПДД Wink .


_________________
Pobeda Rally Team
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Voytik



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2003
Повідомлення: 13605


ПовідомленняДодано: 16 Листопад 2009 22:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


не, я не тебе. просто, мысли в слух.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
prodiji



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.08.2006
Повідомлення: 843
Звідки: Украина Запорожье
Моє авто: ЗАЗ 968М и impreza WRX

ПовідомленняДодано: 16 Листопад 2009 22:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Цитата:
не, я не тебе. просто, мысли в слух.

В чем-то мысли правильные.
Блин у нас народ жадный на безопасность жуть. И я в их числе Crying or Very sad . Год хочу купить сидуху с ремнем - все денег нет, а на эксперементы с амортами и на прочее потратил, на пару сидух хватилоб Embarassed . Все брезгую безопасностью и гонюсь за временем Embarassed .


_________________
Pobeda Rally Team
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Voytik



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2003
Повідомлення: 13605


ПовідомленняДодано: 22 Листопад 2009 23:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Very Happy
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
polus



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.05.2009
Повідомлення: 747
Звідки: kiev
Моє авто: 74 Vintage 09

ПовідомленняДодано: 23 Листопад 2009 12:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


типа-я шо седня без денях астанусь
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
sam_andrey



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2009
Повідомлення: 26
Звідки: Украина Житомир

ПовідомленняДодано: 23 Листопад 2009 23:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я на своём 968 ехал летним вечером за аудюхой 100 по ровному участку дороги с тремя пасажирами, тахометр показывал около 5200 об.мин. а на спидометре почти 145. Мотор уже с опкатаной ВАЗовской поршневой, солексом, свечи нжк, масло лук оил 10в40, воздухан нулевик. Скорость держал около 2 минут масло прогрел до 120 градусов, а температура рёбер била около 240 градусов.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 24 Листопад 2009 00:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


а температуру ребер визначав як? як більшість? по інтенсивності шипіння харклі? Laughing
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
sam_andrey



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2009
Повідомлення: 26
Звідки: Украина Житомир

ПовідомленняДодано: 24 Листопад 2009 00:42    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


у мене стояв термометр з якогось танкового прибора. датчиком якого е термопара, і робочий діапазон від 0 до 300 градусів.
принормальному режимі роботи температура циліндрів держиться в межах 100-130 градусив а при температурі масла 60-80 градусів.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Zaz 968 1975
НенАвиЖу RamzesА


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2009
Повідомлення: 2424
Звідки: от туда
Моє авто: Geely mk new comfort 2011 Пежо 301 1,6hdi

ПовідомленняДодано: 25 Листопад 2009 21:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


sam_andrey писав(ла):
Я на своём 968 ехал летним вечером за аудюхой 100 по ровному участку дороги с тремя пасажирами, тахометр показывал около 5200 об.мин. а на спидометре почти 145. Мотор уже с опкатаной ВАЗовской поршневой, солексом, свечи нжк, масло лук оил 10в40, воздухан нулевик. Скорость держал около 2 минут масло прогрел до 120 градусов, а температура рёбер била около 240 градусов.

В жизни зазик с родным мотром , и расточеным под ваз поршня непойдет 145, слишком большое лобовое сопротивление. у меня на зазике тавриевский мотор стоит я больше 135 выжать так и не смог, газ в пол обороты на тахомеире 4500. разгонялся с горы скороть больне ненабирал и скорость неувеличивалась, хотя на второй передачи до сотни разгонялся 6700 оборотов. у родного и мощей поменьще и крутящий момент маленький.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 25 Листопад 2009 23:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ну і чого ти триздоплясиш як незнаєш...не піде не піде...ти їхав?, ти знаєш....а у тебе значить мотор гавно, якшо більше 135 не їде, на 4 тавро мотор зазік до 5700 круте, то доведений факт, причому гружоний, людину ту знаю, і навіть відео маю .... але не покажу Laughing
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
raed



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.10.2006
Повідомлення: 2237
Звідки: Москва
Моє авто: ZAZ 968MD 1989г

ПовідомленняДодано: 26 Листопад 2009 01:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Zaz 968 1975 писав(ла):
sam_andrey писав(ла):
Я на своём 968 ехал летним вечером за аудюхой 100 по ровному участку дороги с тремя пасажирами, тахометр показывал около 5200 об.мин. а на спидометре почти 145. Мотор уже с опкатаной ВАЗовской поршневой, солексом, свечи нжк, масло лук оил 10в40, воздухан нулевик. Скорость держал около 2 минут масло прогрел до 120 градусов, а температура рёбер била около 240 градусов.

В жизни зазик с родным мотром , и расточеным под ваз поршня непойдет 145, слишком большое лобовое сопротивление. у меня на зазике тавриевский мотор стоит я больше 135 выжать так и не смог, газ в пол обороты на тахомеире 4500. разгонялся с горы скороть больне ненабирал и скорость неувеличивалась, хотя на второй передачи до сотни разгонялся 6700 оборотов. у родного и мощей поменьще и крутящий момент маленький.



мерял по спидометру? лобовое сопротивление мне кажется огромной роли не играет. на родном моторе есть извращенцы которые стрелку клали (правда с хорошего уклона). это факт (без тюнинга пружинки Laughing )


_________________
тюнить пока не развалится

ездить учился в GTA
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Zaz 968 1975
НенАвиЖу RamzesА


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2009
Повідомлення: 2424
Звідки: от туда
Моє авто: Geely mk new comfort 2011 Пежо 301 1,6hdi

ПовідомленняДодано: 26 Листопад 2009 22:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Vadim_K писав(ла):
ну і чого ти триздоплясиш як незнаєш...не піде не піде...ти їхав?, ти знаєш....а у тебе значить мотор гавно, якшо більше 135 не їде, на 4 тавро мотор зазік до 5700 круте, то доведений факт, причому гружоний, людину ту знаю, і навіть відео маю .... але не покажу Laughing

Мотор не гавно, мотор после капиталки, компрессия во всех цилиндрах 11, а родной мотор в жизни 5700 нераскрутиться, мак4симум что раскручивал это 5100 и то такое ощущение что он сейчас развалиться.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Zaz 968 1975
НенАвиЖу RamzesА


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2009
Повідомлення: 2424
Звідки: от туда
Моє авто: Geely mk new comfort 2011 Пежо 301 1,6hdi

ПовідомленняДодано: 26 Листопад 2009 22:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


raed писав(ла):
Zaz 968 1975 писав(ла):
sam_andrey писав(ла):
Я на своём 968 ехал летним вечером за аудюхой 100 по ровному участку дороги с тремя пасажирами, тахометр показывал около 5200 об.мин. а на спидометре почти 145. Мотор уже с опкатаной ВАЗовской поршневой, солексом, свечи нжк, масло лук оил 10в40, воздухан нулевик. Скорость держал около 2 минут масло прогрел до 120 градусов, а температура рёбер била около 240 градусов.

В жизни зазик с родным мотром , и расточеным под ваз поршня непойдет 145, слишком большое лобовое сопротивление. у меня на зазике тавриевский мотор стоит я больше 135 выжать так и не смог, газ в пол обороты на тахомеире 4500. разгонялся с горы скороть больне ненабирал и скорость неувеличивалась, хотя на второй передачи до сотни разгонялся 6700 оборотов. у родного и мощей поменьще и крутящий момент маленький.



мерял по спидометру? лобовое сопротивление мне кажется огромной роли не играет. на родном моторе есть извращенцы которые стрелку клали (правда с хорошего уклона). это факт (без тюнинга пружинки Laughing )

Мерял по спидометру. но у меня спидометр брешит на 20 км. показывает меньше скорость чем на самом деле, с жулькой проверяли, я ехал 80 а на жульке 100. А лобовое сопротивление ох как играет роль,у зазовского кузова аэродинамика никакая для высоких скоростей. И чем больше скорость тем больше лобовое сопротивление

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
REDZAZ



Статус: Offline
Зареєстрований: 23.10.2005
Повідомлення: 1566
Звідки: г Н.Новгород
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 27 Листопад 2009 01:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Zaz 968 1975 писав(ла):
И чем больше скорость тем больше лобовое сопротивление


аУеть открытие)))) неповеришь, законы физики для всех "кирпичей" одинаковы Very Happy


_________________
<Красно-белый ЗАЗ 968 1971 г.в. двиг. 21083i доработаная ГБЦ, распредвал "Нуждин: подъем - 11.4, фаза - 284*">
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Voytik



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2003
Повідомлення: 13605


ПовідомленняДодано: 27 Листопад 2009 01:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


http://www.yapfiles.ru/show/52779/2a92d3701963335ce2cd5635096283e4.flv.html

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 27 Листопад 2009 21:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Zaz 968 1975 Слухай дядя, я свій крутив на підйом на 2 передачі до 5700, швидкість порядка 70, точно придивлятися не було змоги, тягався з жигою, а копресія в 11 атмосфер то не є велика для тавро мотору, до мене не раз попадалися коли компресія 12-13 ..., то по перше, по другу, причому тут компресія, якщо є такі речі як карб і його настройки, а ще є трамблер, і також його настройки... якщо у тебе з тавро мотором більше 135 їхати не хоче, то або мотор гавно, або або десь тертя погане, або як то кажуть - прокладка погана... з такими показниками дехто і ставити його б не став... тут люди на форумі є, яких на сороківках 140 гнали, в тому числі і я і не тіко поспідометру, а й по тахометру з перерахунком до реального розміру гуми, і навіть є ті кого на фару ловили з тою швидкістю 140, є такі хто і 150 з уклону розкручували... ми з карпат верталися зі зборів, я з повною загрузкою, народ хто був збрехати не дасть, 4 чоловік дорослих, і всюди де можна було речі позатикані.., на повністю стоковому моторі 120 на прямій за нєфік дєлать, і то не топка в пол...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
polus



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.05.2009
Повідомлення: 747
Звідки: kiev
Моє авто: 74 Vintage 09

ПовідомленняДодано: 29 Листопад 2009 00:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


по моиму и при 5100 далжно быть гдето 150 или ошибаюсь?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Voytik



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2003
Повідомлення: 13605


ПовідомленняДодано: 29 Листопад 2009 02:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


5000 - 129
5500 - 142

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Двигун Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 26, 27, 28  Наст.
Сторінка 19 з 28

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group