Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
СМОТРЕТЬ ВСЕМ!!!! SPL CAR
На сторінку Попер.  1, 2
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Автозвук
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
zazdriver



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.11.2005
Повідомлення: 452
Звідки: Россия, приморский край, г. Владивосток

ПовідомленняДодано: 28 Березень 2007 08:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


самое интересное забыл рассказать. Отменили соревноыания. за день до соревнований все отменили. Говорят что из-за моего заза. Один черт разболтал по городу что самая мощная музыка на данный момент в городе и отменили соревнования. Обидно что народ такой... слово подобрать не могу. Строили строили и ничего не получили. Машину вернул в рабочее состояние. Сейчас занимаюсь ходовкой. Ставлю полиуретановые резинки везде и вся. А то мои померли. Летом все равно будем делать машину на соревнования. Так что тема еще на закрыта!!!

_________________
никто не верит, а я сделаю из ЗАЗа пулю!!!
ЗАЗ 968 М
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
red zaz965



Статус: Offline
Зареєстрований: 22.09.2006
Повідомлення: 853
Звідки: Запорожье
Моє авто: ЗАЗ 965 8-066-804-8-804 8-096-196-53-94

ПовідомленняДодано: 28 Березень 2007 16:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Обидно, что из-за какойто сволочи накрылась такая робота!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
DEn
Ноладчег


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.07.2004
Повідомлення: 1026
Звідки: Харьков
Моє авто: 965АБ

ПовідомленняДодано: 28 Березень 2007 18:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Обидно, блин.
Представляю себе лица владельцев новых авто с "крутой" музыкой, когда их сделает ЗАЗ. Twisted Evil


_________________
"Вперед, вперед, малютка, еще раз докажи всем слабоверам и скептикам, на что способны советские люди, и какие они, советские машины!" 1960.
ЗАЗ-965АБ 1966 ГАЗ-21Р 1965 ГАЗ-21Т 1970 ВАЗ-2106 1981 Lexus IS200 2001
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
zazdriver



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.11.2005
Повідомлення: 452
Звідки: Россия, приморский край, г. Владивосток

ПовідомленняДодано: 01 Квітень 2007 13:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я одно такое видел. Он обиделся. Приятно.

_________________
никто не верит, а я сделаю из ЗАЗа пулю!!!
ЗАЗ 968 М
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
DEn
Ноладчег


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.07.2004
Повідомлення: 1026
Звідки: Харьков
Моє авто: 965АБ

ПовідомленняДодано: 02 Квітень 2007 22:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Расскажи подробнее, чтобы все тоже приятно стало Wink

_________________
"Вперед, вперед, малютка, еще раз докажи всем слабоверам и скептикам, на что способны советские люди, и какие они, советские машины!" 1960.
ЗАЗ-965АБ 1966 ГАЗ-21Р 1965 ГАЗ-21Т 1970 ВАЗ-2106 1981 Lexus IS200 2001
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
zazdriver



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.11.2005
Повідомлення: 452
Звідки: Россия, приморский край, г. Владивосток

ПовідомленняДодано: 05 Квітень 2007 03:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Это мой начальник. Его авто несколько раз побеждало в автозвуке. Однажды загнал в бокс, врубил на полную и мешал нам работать. Тогда мы запика включили на полную. Его машина потерялась где то. Very Happy

_________________
никто не верит, а я сделаю из ЗАЗа пулю!!!
ЗАЗ 968 М
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Fedot



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.02.2008
Повідомлення: 45
Звідки: Луцьк

ПовідомленняДодано: 05 Жовтень 2008 18:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Наслідуючи принцип "ліпше нічого, ніж нижче середнього", я довгенько їздив взагалі без музики...Але час настав, тепер мій Жужик гордо "обломує" всяке наворочєне бмв-цимирдеси на світлофорах - приємно бачити випавші з вікна щелепи))) Для тих, кому більш цікава технічна сторона питання, зазначу свою систему:
Kenwood KDC-W4537UGY, Kenwood KAC-5203, Kenwood KAC-6203 2шт, Kenwood KFS-W112S 2шт, Hertz DSK 130 dieci, конденсатор Autofun 1,5 Фарад....І ще твітери Кенвудовські теж, на торпедо...Але маркування забув)) Ну і проводка відповідна....Вийшло, правда, купе - бо то купа місця треба...Але досить непогано...Ще, правда, невистачає кількох фазоінверторів і охайно повкладати проводку - думаю, що за певний час всьо зроблю та як треба....Ну і само собою мушу ставити додаткового генератора, оскільки 120-ку мою така прорва садить досить швидко)


_________________
Скажений V4 Жужик
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Автозвук Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2
Сторінка 2 з 2

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group