Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Карпаты-2009
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 34, 35, 36  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець»
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
bodia
еретик-отступник


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.02.2006
Повідомлення: 1303
Звідки: капает масло..?
Моє авто: визжала шина,шатал труба,гарела бампер))

ПовідомленняДодано: 22 Вересень 2009 17:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Саняба писав(ла):
тут фотки!!!

ФОТКЕ СУПЕР Exclamation

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6923
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 22 Вересень 2009 17:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Немного фото
Кликаем на фотку, а потом кнопку "Следующее фото"





Времени нет. Бегу Rolling Eyes

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
napalm
Главврач
Главврач


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.04.2003
Повідомлення: 9913
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 22 Вересень 2009 18:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ОбЗАЗовидовалсо!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 22 Вересень 2009 21:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Очень классно и красиво!! В Карпатах был единожды и то зимой. Жалею, что не попал...
ЛАНС, Староконстантинов мы частенько именуем не иначе как СТАРОСКОТИНОВ, тебе это название понравится

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10317
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 23 Вересень 2009 08:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Саняба писав(ла):
тут фотки!!!

Мля Evil or Very Mad
А чо нельзя было тут в галерее выложить? Это же мероприятие зазклуба.
А там у меня доступ закрыт Evil or Very Mad Кляті янкі!!! Evil or Very Mad

Ирко давай фотки!!!


_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
napalm
Главврач
Главврач


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.04.2003
Повідомлення: 9913
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 23 Вересень 2009 08:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну в клубной галерее тоже лучше особо не усердствовать, ибо место и траффик не резиновые.
Если у кого есть свои фотогалереи в других местах, то лучше таки их использовать.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 23 Вересень 2009 08:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Lanc писав(ла):
А чо нельзя было тут в галерее выложить?

У нас - ужимать надо. А там оригинальный размер- можно брать даже для распечатки.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
тазоВовка
Иврей
Иврей


Статус: Offline
Зареєстрований: 10.08.2008
Повідомлення: 1178
Звідки: Киев, Соломенка
Моє авто: ЗАЗ-968, 1976 г.в.

ПовідомленняДодано: 23 Вересень 2009 10:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А я сегодня снова ходить начал... А до этого только ползал, ибо крепатура...

_________________
С уважением,
тазоВовка
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 23 Вересень 2009 11:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Не знаю до якої теми і як віднести, но у мене появилася ідея, на грунтуванніособистих відчуттів під час дороги за кермом....давайте попишемо кожен хто їздив, про свій мотор, дообпрацювання, розхід палива, температурні режими, швідкісні характеристики, відчуття на різних відрізках дороги, при тому вказати бажано загрузку машини...ну якумого більше інформації по машині, шоб ми могли порівняти тягово-економічні показники на різних типах поверхні і на висотах....

почну з себе, у мене заз 968М, мотор з пробігом 60 000, на 50 000 мінялися кільця, мотор повний сток, не враховуючи додаткового генератора і двух роздільних електричних мереж, загрузка практично максимальна, спереді і заді лишаласямінімальа відстань до відбійників, загрузка - повний багажнік...(на деяких фото видно Laughing ) і 4 чоловіка в салоні із максимальним розтикувнням речей де тіки можна по салону ( спереді в ноги пасажиру, під передні сидіння, в бокові кишені на картах дверей, на тунель,під заднсидіння, на задню полицю і заді шось лежало між пасажирами....), по рівннинах особливого недостатку потужності не відчував, на спусках на на нійтралці відчувалися енергійні розгони, а от на підйомах тяжко з такою загрузкою, приходилося десь на 65 км/год втикати 3 передачу... впринципі зтягувало і так, но я їхав по економетру і він завалювася нагло в середину червоної зони, тай впринципі по відчуттях машина по екону впринципі більш динамічнішабула на перехідних режимах....бензин А-80, куплений на заправці "РУНО" під Львовом за здалегідь перед поїздкою... загальний пробіг склав у мене 528 км, на 40 літрах я проїхав 526 км, всього 2 км не дотянув до хати.... загальний розхід склав у мене 7.6 літри, при урахуванні що по селу до КПП я їхав на 2-гій, часом 1 - шій передачі протягом майже 10 км,а після КПП їхав до місця дислокації на 1-шій...другу не включав, із за надмірої нагрузки на мотор (хоча мотор зтягував нормально, але екон підсказував переключитися), поганої видимості і стану дороги,недивлячись на офігенне світло Laughing , а також тому що резина спереді 155/70, а заді 175/70, пару раз чиркав дном ( висновок - на такі дороги з такою загрузкою треба високопрофільну резину), і по дорозі назад ще заїжали на водоспад Гук, там також 5 км дороги водну сторону приходилося їхати на 1 передачі, тобто загальний кілометраж поганої дороги можна ураховувати приблизно як 30 км, + дві ночі маслала пічка, і я зранку прогрівав мотор і пробував Назарія заводити з прикурювача....
Швидкісні режими туда були в районі 70-90, унаселених пунктах 50-60, назад 80-100, деколи бувал і 120, старався їхати, робити розгони все по економетру....особливий недостаток потужності відчував на перевалах після Франківська, приходилося деколи втикати і 2-передачу, відчувалася велика втрата потужності і деколи дитонація....регулювання запалення не давало позитивного ефекту, тому рернулися до першочергового.... , температурний режим туда був по показометру в салоні десь 70 градусів, а як заїхав в яремче, там де пройшов недавно дощь і було сиро, вогко і як так думаю повітря іонізоване, впало взагалі до 60, назад по дорозі температура при швидкості 80-90, до 100 трималася в рамках 70-80/90, на швидкостях 100 і короткочасних 120, нагріву до 110 градусів не зафіксовано... здається все, може якшо шось пропустив то нагадайте.... Rolling Eyes

P.S. прохання модераторів якшо я не по темі на їх розсуд вирішити куда то закинути, бо я в патіряшках Laughing

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 23 Вересень 2009 11:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну и я напишу. Пробег за поездку получился ровно 1400 км, бензина сжёг 105 литров - вышло 7.5/100 - это нормально, учитывая час езды по грунтовке на 1-2 передачах и интенсивные обгоны на обратном пути.
Пробег машины 69000, в моторе всё родное, ничего не менялось, кроме текстолитки (стоит чугунная пара) В принципе приёмистость мотора достаточно хорошая, учитывая что у меня одного из Киевских родной карб 133А. Ехали со скоростью 80-90. На хороших участках давали 100-110. Температура держалась возле 90-100градусов. В крупных городах падала до 80градусов.
Трамблёр у меня раздолбанный. Болтается контактная группа, буду менять.
Упраление понравилось. Вот где почувствовалась разница между стоковыми пружинами и более жёсткими. Там где я закладывал поворот, Кирилл позади меня вписывался с трудом и пугал Ирку Smile
Свет неожиданно удивил - светит очень ярко и хорошо (лампы Osram+50% через реле и противотуманки), но за 10 часов ночной езды уже в Яремче подсадил акум. Значит недостаточно родного гены для езды с дальним, противотуманками, и магнитолой. Но утром, когда уже ехал с одними противотуманками в дождь, батарейка зарядилась и мы ещё музыку на ней долго слушали.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Voytik



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2003
Повідомлення: 13605


ПовідомленняДодано: 23 Вересень 2009 14:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


в мене пробіг склав 820км. та майже 60літрів 92-го. це виходить 7.3/100. мотор взагалі інший. температуру не знаю, бо не підключена.
туди зі швидкістю біля 90 їхали, назад часто пекли 100-120.
з поломок тільки пробите колесо, та геть сівша передня підвіска. назад їхали вже на відбійниках.
з неприємних пригод тільки один раз GPS нас завів не туди помоталися по місту, збили якусь дурну собаку трохи погнула мені бампер, та зупинили гаїшніки бо я не зупинився на стоп-контроль, і то попались справжні патріоти, сказали що мені ще дальня дорога додому, а штрафи зараз дуже високі тому не будуть мене штрафувати, і щоб їхав уважніше та відпочивав періодично Smile
все остальне було супер. мотор себе вів прекрасно, коробка собі вила вже тихенько (певно прикаталась), на швидкості машина дороги трималась впевнено, навіть на колдобінах, багато позитиву від їзди по класним дорогам, особливо там в Яремче, це просто фантастіка. по дорозі трохи подрочили всяких тюнінгованих турбо-шмурбо, котрі пробували тягатись з нами Laughing коли вже сотня на спідометрі, давиш тапку і машина все ще вистрілює вперед. всі курили нервно Smile

треба мені зробити нормальну передню підвіску, пічку, та можу знову вирушати в нову подорож.
хтось має бажання ще в цьому році кудись махнути? то й же Львів. чи ще десь?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 23 Вересень 2009 15:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Учитывая просьбу Напалма кинул наиболее интересные фотге в галерее:


_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10317
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 23 Вересень 2009 16:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Спасибо за фотги!!!

_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
napalm
Главврач
Главврач


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.04.2003
Повідомлення: 9913
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 23 Вересень 2009 16:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Классно, Олеж!

Только я думал, что это я самые милипиздрические фотки выкладываю Laughing

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 23 Вересень 2009 17:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


napalm писав(ла):
Только я думал, что это я самые милипиздрические фотки выкладываю Laughing
Да я их в JPEG-е ужал до веб-страниц. Как по другому - некогда искать Wink

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
LEKS
Авторитетище
Авторитетище


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2003
Повідомлення: 7163
Звідки: Боярка (пригород КИЕВА)

ПовідомленняДодано: 23 Вересень 2009 18:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


фото-ламеры! делаете размер 1200 на сколько то там и ставите 50% качество в jpg-конверторе. и смотреть нормально и весит немного

_________________
050-5254195
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 23 Вересень 2009 18:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


LEKS писав(ла):
фото-ламеры! делаете размер 1200 на сколько то там и ставите 50% качество в jpg-конверторе. и смотреть нормально и весит немного
Ба!!!! Какие люди!!!

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 23 Вересень 2009 18:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Voytik як я тебе розумію... десь за 50 км до Львова, село Фрага, ти виїжаєш із за закритого повороту, а там Опля... стоп контроль, і тобі уже машуть палочкою... Laughing , сам там попався як вертався, благо все добре для мене закінчилося....
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Voytik



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2003
Повідомлення: 13605


ПовідомленняДодано: 23 Вересень 2009 19:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


це ж там само Smile
ми ж однією дорогою їхали Smile

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Speedy



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.08.2006
Повідомлення: 61
Звідки: Львів,Україна

ПовідомленняДодано: 23 Вересень 2009 23:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


гг. я коли я їхав, по наводці Вадіма зупинився перед знаком, постояв секунд з 5, помахав рукою і поїхав далі. А вони аж заціперніли з подиву Smile
Загальний пробіг 570 км, швидкість середня 80-90. розхід біля 40 літрів. Поломок ніяких,тільки сушняк .

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець» Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 34, 35, 36  Наст.
Сторінка 31 з 36

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group